ابزار هدایت به بالای صفحه

X
تبلیغات
زولا
سخنان شهید: جانبازان جهاد اصغر و جهاد اکبر را در 8 سال دفاع مقدس انجام دادند | جانبازان با حضور در جبهه‌های جنگ هشت سال دفاع مقدس، جهاد اصغر و در مبارزه با نفس، جهاد اکبر را انجام دادند. | جانبازان شهیدان زنده‌ای هستند که با اطاعت از خداوند متعال و ولایت‌فقیه، در راه اسلام از مال و جانشان گذشتند. |جانبازان کسانی هستند که با نفس خود مبارزه کردند و از همه چیز خود در راه مبارزه حق علیه باطل گذشتند. |جانبازان به معنای واقعی برای تمام اقشار جامعه ما الگو و اسوه هستند چراکه در مسیر الهی قدم برداشته و به آنچه خدا راضی بوده، عمل کردند. |جوانان و مردم جامعه ما باید رشادت‌ها و ایثارگری‌ها، شجاعت‌ها و از خودگذشتگی‌های جانبازان عزیز را الگو قرار دهند تا به تکامل برسند. |جانبازان هم جهاد اصغر انجام دادند و در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافتند و هم جهاد اکبر یعنی مبارزه با نفس انجام دادند لذا ما باید جانبازان عزیز را که بهترین الگو بعد از شهدا و شهدای زنده هستند، به عنوان اسوه خود از آنها پیروی کنیم. |جوانان ما باید بیشتر با شهدا، زندگی‌نامه، شجاعت‌ها، شهامت‌ها، ایثارگری‌ها، اخلاص، تقوا، از خودگذشتگی شهدا و پیروی از ولایت‌فقیه و رهبری، آشنایی پیدا کنند چرا که ما در قبال خون شهدا وظیفه داریم و باید نسل جوان و نوجوان ما در این مسیر حرکت کنند. |حرکت در مسیر شهدا یعنی پیروی از دستورات الهی و حرکت در مسیر موفقیت و سلامت است. |هر انسانی دارای دو بعد الهی و مادی است، بعد الهی اطاعت از خدای متعال است که اگر انسانی به این بعد توجه نکند، پیرو شیطان است و درمان این بیماری استفاده از رهنمودهای صالحین و علما که در راس آنها ولایت‌فقیه است، بوده و بعد مادی که همانا اعضا و جوارح انسان هست که سلامت آن با ورزش‌کردن حاصل می‌شود. |جوانان ما باید به سلامت جسم و روح‌شان توجه کنند زیرا بدن و روح سالم، انسان را برای رشد و تعالی در مسیر الهی آماده می‌کند|خداحافظ فرمانده! خداحافظ برادر خستگی ناپذیر و مرد روزهای سخت انقلاب. |تو به یقین خستگی را خسته کردی! تو رفتی و یاد تو و آن کلام دلنشینت مرهمیست بر داغ دلمان و سندیست برای ما که همواره برای ولایت باید سوخت تا ولایت تنها نماند.خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار. |

بسم رب الشهداء و الصدیقین 

واژه شهید یک عنوان افتخار آمیز است.(مقام معظم رهبری)


 

شهادت سردار سرتیپ،پاسدار جانباز حاج حبیب لک زائی پدرشهید و یادگارهشت سال دفاع مقدس را خدمت تمامی ملت سلحشور ایران تسلیت عرض می کنم.مشیّت الهی بر این بود که روح پدرم  در چهل و نهمین بهار از عمر شریفشان،در سالروز شهادت جوادالائمه علیه السلام به ملکوت اعلی عروج پیدا کند و روز چهلم ایشان مصادف با روز بسیج و عاشورا گردد.جراحت های فراوانی را که در طول 24 سال حیات طیّبه تحمّل نمودند به عنوان سند افتخاری بود که تا لحظه شهادت به همراه داشتند.ایشان در طول بیش از 33 سال خدمات شایسته ای را در قالب مسئولیّت های متعدّد ایفا نمودند.جانشین فرماندهی سپاه سلمان استان،استاد دانشگاه،دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان،مدیرعامل بنیاد مهدویت استان،نماینده مجلس شورای ایثارگران کشور،مسئول موسسه امدادگران عاشورا دراستان و... از جمله مسئولیت هایی ست که در طول عمر پربار خویش برعهده داشتند.در بیان خصوصیات پدرم همین بس که باوجود جراحاتی که از دوران دفاع مقدس بر تن ایشان بود در سراسر عمر شریفشان  در فکر خدمت به خلق خدا و دفاع همه جانبه از حریم ولایت و آماده سازی هرچه بیشتر ملت مسلمان ایران برای ظهور مهدی موعود عجّل الله تعالی فرجه الشّریف بودند.اینجانب به نوبه خود از تمامی ملّت ایران به ویژه مردم فهیم استان سیستان و بلوچستان که به هر نحوی موجبات تسلّی بازماندگان را فراهم کرده اند تقدیر و تشکّر به عمل آورده و عروج ملکوتی ایشان را که الحقّ و الانصاف برای تمامی مردم استان نقش خادمی صادق و دلسوزرا داشتند تسلیت عرض می کنم.

ان شاء الله با مطالعه زندگی این سردار سرافراز و رشید اسلام ادامه دهنده راه و منش این بزرگوار باشیم.

والسّلام علی من اتبع الهدی

جعفر لک زائی

تاریخ درج: 3 آبان 1391 , چاپ , دیدگاه ها
استفاده از محتوا و مقالات وب سایت همیشه و همه جا حتی بدون منبع و کسب اجازه از ما مجاز است و هیچ منع قانونی و اخلاقی ندارد.
.
بالای صفحه
طراحی و توسعه : Lakzaei.ir